Rahat Olma, Marka Ol!

Ataşehir Adıgüzel Meslek Yüksekokulu tarafından 17 Mart 2016 Perşembe günü düzenlenecek "Kariyer Günleri" kapsamında üniversite öğrencileriyle buluşuyoruz. Fayda Akademi Eğitim Danışmanı Salim Tanrıverdi, "Rahat Olma, Marka Ol!" konu başlıklı seminerle üniversite öğrencilerine kariyer yolunda "faydalı" olacak beceriler konusunda aktarımlarda bulunacak.

Fayda Akademi Gübretaş Yarımca Tesislerinde

06 - 07 Temmuz 2012 Tarihlerinde Fayda Akademi nin Hazırlamış Olduğu "Yazışma , Dosyalama ve Sunum Teknikleri" Eğitimi Gübretaş Firmasının Yarımca Tesislerinde Gerçekleştirildi.

Gübretaş Firmasına Eğitimlerimiz Tüm Hızıyla Devam Ediyor

22 - 23 Haziran 2012 Tarihlerinde Fayda Akademi nin Hazırlamış Olduğu "Ön Muhasebe" ve "Yeni TTK"Eğitimi Gübretaş Firmasının Katılımıyla Gerçekleştirildi.

Yeni Teşvik Düzenlemesine İlişkin Gelişmeler

Fayda Akademi Danışmanlarından Yrd.Doç.Dr. Turhan BİLGİLİ 12 Mayıs Cumartesi günü Gebze Ticaret Odası'nın saygın üyelerinin bir arada olduğu kahvaltının ardından konferans salonunda konuşan BİLGİLİ; özetle yeni teşvik düzenlemesine ilişkin gelişmeleri değerlendirdi. BİLGİLİ, sunumu esnasında marka değeri, uluslararası pazar avantajları ve küresel pazarda var olma, perakendecilik, perakende yönetimi ve stratejiler ile perakendecilikte işletmeler için eğitim bazlı yol haritasına da değindi.

Fayda Akademi Tarafından KYS Temel Eğitimi Gerçekleştirildi

11 - 12 Mayıs 2012 Tarihlerinde Fayda Akademi ve Ayyıldız Danışmanlık İşbirliği İle Yapılan " % 70 Devlet Destekli ISO 9001:2008 KALİTE YÖNETİM SİSTEMİ TEMEL EĞİTİMİ " Tamamlandı.

Beşir Derneği İle Eğitimlerimiz Devam Ediyor

Beşir Derneği Türkiye Geneli 4. Değerlendirme ve İstişare Toplantısı 03-05 Nisan 2015 tarihleri arasında Cevahir Hotel İstanbul Asia’dagerçekleştirildi. Toplantıya 81 ilden 242 temsilci katıldı. EğitimcilerimizŞaban Kızıldağ,Gurbet Altay veDr. Turgay Şirin sahada gönüllü olarak çalışan Beşir Derneği Temsilcilerine eğitimlerini gerçekleştirdiler.

Gübretaş Yazışma, Dosyalama ve Sunum Teknikleri

06 - 07 Temmuz 2012 Tarihlerinde Fayda Akademi nin Hazırlamış Olduğu "Yazışma , Dosyalama ve Sunum Teknikleri" Eğitimi Gübretaş Firmasının Yarımca Tesislerinde Gerçekleştirildi.

TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN
SOSYAL
MEDYA