x

Talep Formu

Hizmet Türü
İsim
Tel
E-Posta
Firma Adı
Mesajınız

x

Başvuru Formu

Başvuru Yapacağınız İlan veya Mesleğiniz
İsim
E-Posta
Cep Telefonu
Mesajınız
Öz Geçmişiniz (Yalnızca .docx, .doc, .xls, .xlsx, .pdf, .jpg, .png, .gif
formatlı CV lerinizi ekleyebilirsiniz.)

Seçme ve Yerleştirme DanışmanlığıSeçme ve Yerleştirme Çözümlerimiz
a. Üst Düzey ve Orta Düzey Yönetici Seviyesinde Seçme ve Yerleştirme (Headhunting).
b. Uzman Seviyesinde Seçme ve Yerleştirme
c. Personel Seviyesinde Seçme ve Yerleştirme.

Danışmanlık süreç yaklaşımımız;
İşverenlerin ihtiyaç duyduğu kadroya en doğru kişiyi istihdam edebilmek için; firma, sektör,pozisyon ve iş alanının detaylı analizini yapmak.
Pozisyon için adaylarda aranan yetenek ile yetkinlikleri tam ve hatasız olarak tespit etmek.
İhtiyaç duyulan pozisyon için; faydakariyer aday veri tabanı başta olmak üzere özgeçmiş kaydı yapan iş arama siteleri, sosyal medya, irtibatta olunan çevre bağlantıları, kamu yararına çalışan dernekler, sivil toplum kuruluşları, Türkiye İş Kurumu (İŞKUR), belediyelerin istihdam merkezleri, üniversitelerin kariyer kulüpleri ve her türlü özgeçmiş veri bankalarını kullanmak.
Tespit edilen adaylar için en ideal görüşme sürecini tasarlamak ve en uygun mülakat tekniğini kullanmak.
Herhangi bir hatalı değerlendirmeye sebep olmamak için işverenlere doğru ve eksiksiz bilgiyi sunabilmek amacıyla uygun bulunan adaylarla ilgili detaylı mülakat raporu hazırlamak.
İşveren ve adaylara güncel, doğru ve eksiksiz bilgi akışını sağlamak.
Aday ve işveren görüşme sürecini en ideal şekilde organize etmek, hizmet verilen kişi ve kurumların iş ve aday arama süreçlerine üst düzey katkı sağlamak.

 

Fayda Akademi, Seçme ve Yerleştirme Danışmanlığı hizmetini Vefa İnsan Kaynakları çözüm ortaklığı üzerinden yürütmektedir.

"Vefa İnsan Kaynakları Sis. ve Çöz. Eğt. Dan. Org. Tic. Ltd. Şti'ne ait bir sitedir. Vefa İnsan Kaynakları Sis. ve Çöz. Eğt. Dan. Org. Tic. Ltd. Şti, 4904 sayılı Türkiye İş Kurumu Kanununun 19. maddesi gereği, iş arayanlardan hiçbir ücret ve menfaat talep etmeyen bir kurum olup, Türkiye İş Kurumu İstanbul İl Müdürlüğü'ne bağlı olarak 23.06.2009 tarihli, 352 numaralı izin belgesi ile faaliyet göstermektedir."
TWITTER
FACEBOOK
LINKEDIN
SOSYAL
MEDYA